ČFA Card

S velkou radostí Vám oznamujeme vznik ČFA CARD.

Tato karta Vám přináší spoustu výhod:

  • Již žádná registrace u pokladny

Díky ČFA Card máme vše potřebné, a tak Vás čeká již pouze Chrono měření.

  • Platit v ČFA parku můžete s ČFA CARD

Na kartu lze načíst libovolnou částku bodů za které můžete platit v ČFA parku třeba vstup, jídlo, kuličky apod.

  • Sbíráte body za každý nákup

Za každý nákup také sbíráte body, které poté můžete uplatnit při Vašem dalším nákupu.

  • Díky ČFA Card Vám neunikne žádná akce

Držitelé karty mají možnost se nechat informovat o každé nové akci nebo novinkách elektronickou formou.Vyplňte si "Žádost o novou ČFA Card", kartu si pak stačí vyzvednout v ČFA parku do 30 dnů od registrace.

Vaše osobní údaje z registrace zpracováváme za účelem účasti na našich akcí v ČFA parku, a za účelem vedení Vaší nákupní historie včetně její analýzy pro přípravu výhodných adresných nabídek. Právo na věrnostní body mají pouze členové programu. Zpracování osobních údajů je automatizované včetně profilování, jehož předmětem je statistické a analytické zpracování údajů bez právních účinků pro Vás. Údaje mohou být předávány zpracovatelům osobních údajů se sídlem i mimo EU (při dodržení právních předpisů); všichni naši zpracovatelé zpracovávají Vaše údaje výlučně pro program ČFA Card. Pro jiné účely nejsou údaje zpracovány nebo předávány. Seznam zpracovatelů viz ceskafederaceairsoftu.cz Správce osobních údajů, Česká federace airsoftu z.s., zpracovává výše uvedené údaje po celou dobu členství. Když ČFA Card víc jak 3 roky nepoužijete, bude zrušena a údaje smazány.

Souhlasy nám poskytujete dobrovolně, ale s vědomím, že bez prvních dvou Vám nemůžeme poskytovat služby a výhody vyplývající z programu. Souhlasy lze kdykoliv odvolat. Více informací o programu, věrnostních slevách a k osobním údajům viz Všeobecné podmínky programu ČFA Card na ceskafederaceairsoftu.cz; listinná podoba v ČFA parku. Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů: c-f-a@email.cz.

Podpisem Vaší registrace potvrzujete, že jste si přečetli Všeobecné podmínky, souhlasíte s nimi a budete je dodržovat.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.